Jako společnost se chceme chovat zodpovědně vůči svému okolí.

Hledáme způsoby, jak „dávat zpět“. Vidíme smysl v charitativní a dobrovolnické práci.

V roce 2013 jsme se rozhodli podpořit chráněnou dílnu BD Tova. Firma zaměstnává více než 50% zdravotně postižených lidí a vyrábí neuvěřitelné věci z motané vaty a dalších materiálů. Nezapomenutelné jsou roztomilé figurky, které jsou nabízeny vcelku nebo jako skládačky. Ideální záležitost pro děti i hravé rodiče. Součástí nabídky jsou také originální dekorativní předměty především pro Velikonoční a předvánoční období.

28.3.2013 se uskutečnily v prostorách realitní kanceláře RE/MAX Pro první Velikonoční dílničky pro děti. Tato akce se shledala s takovým nadšením dětí i jejich rodičů a prarodičů, že jsme ještě v tom samém roce zorganizovali Mikulášské dílničky. Vzhledem k obrovskému zájmu jsme akci situovali do tanečního sálu hotelu Kozák v Brně Žabovřeskách. Poskytnutím svých prostor podporují chráněnou dílnu majitelé hotelu Kozák od tohoto roku s námi.

V roce 2015 jsme poprvé uspořádali dílničky také v Brně Bystrci. Městská část Bystrc poskytla pro akci prostory ve svém Společenském centru a jsme rádi, že i na podporu zdejší radnice se můžeme spolehnout.

Dílničky pro děti se staly pravidelnou akcí pro brněnskou veřejnost a především pak pro známé, přátele a kamarády realitních makléřů RE/MAX Pro. Akce nám umožňuje dvakrát do roku osobně pozvat všechny naše potenciální doporučitele. To našim makléřům umožňuje budovat vztah a důvěru se svojí sférou vlivu, což je klíčové pro získání budoucích doporučení a zakázek.