Začněte podnikat v realitách s těmi nejlepšími

Chcete pracovat sami na sebe v lukrativním oboru?

Najděte uplatnění pro své obchodní dovednosti.

Staňte se makléřem v brněnské kanceláři RE/MAX Pro.

Proč pracovat v RE/MAX Pro

 • Jste výkonný obchodník, který hledá svobodu a maximální výdělek?
 • Nechcete sedět v kanceláři od osmi do šesti?
 • Chcete být svým vlastním pánem?
 • Máte špatnou zkušenost s realitní firmou a věříte, že to jde lépe?
 • Máte dobrou zkušenost s realitní firmou a chcete to taky zkusit s jedničkou na trhu?
 • Hledáte novou podnikatelskou příležitost s velkým potenciálem?
Ozvěte se nám hned teď

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč nastartovat kariéru profesionálního realitního makléře v RE/MAX Pro.

V realitách se dají vydělat opravdu zajímavé peníze. A obchod s nimi se nikdy nezastaví. I v období recese u nás RE/MAX dosáhl 45% růstu.

Bojujeme za kvalitní služby. Připojíte se k silné značce s dobrou pověstí – klienti hodnotí náš servis 9,86 body z 10.

Rychle vám pomůžeme k profesionalitě a konkurenceschopnosti. Vaše vstupní náklady stlačíme na minimum.

RE/MAX Pro nebude váš zaměstnavatel, ale partner, který vám pomáhá řídit vlastní byznys. Budete svými pány.

Co vám můžeme nabídnout

 • Nejlepší odměna v oboru. Ukončením mentoringu začínáte na 60 % z provize.
 • Zakázky. P​omůžeme vám je získat.
 • Skvělou pověst. R​E/MAX je kancelář, které klienti důvěřují.
 • Rychlý start.​ Díky vzdělávacím programům PowerStart a Realitní profesionál budete konkurenceschopní během osmi týdnů.
 • Bezpečný rozjezd.​ Předáme vám potřebné obchodní i podnikatelské know­how. Když se věci zkomplikují, poradíme a pomůžeme vám.
 • Nezávislost.​ Pracujete na sebe. Netlačíme vás k výsledkům. Pomáháme vám k nim.
 • Vzdělávání.​ Rostou u nás profesionálové. Učíte se od expertů z oboru.
 • Podporující prostředí. ​Vytváříme podmínky pro to, ať o své klienty můžete pečovat lépe než konkurence. K dispozici máte široké databáze nemovitostí, informace, referenční systém i marketingovou podporu.

Budeme si vyhovovat, pokud…

 • Jste samostatní. Nepotřebujete mít nad sebou šéfa ani bič.
 • Jste ambiciózní. Nebojíte se zodpovědnosti a rizik podnikání, ale chcete za to patřičnou odměnu.
 • Máte dobré komunikační, organizační a obchodní dovednosti.
 • Umíte si vybudovat dobrou pověst a širokou klientelu. Chcete si zasloužit důvěru svých klientů.

Proč naši makléři chtěli jít do realit?

profile-pic
Jaroslav Pípa
profile-pic
Iveta Ritterová
profile-pic
Roman Hančl realitní makléř

Reality mě lákaly již delší dobu. Pomáhat lidem s prodejem jejich nemovitostí, plně se jim věnovat, připravovat na prodej fotografie, videoprezentace a konečně prohlídky se zájemci. Pomáhat co nejlépe prodat nemovitost. Původně jsem si myslel, že získat nemovitost pro prodej nebude až tak těžké, ale skutečnost byla dost krutá. Netušil jsem, že profese realitního makléře nepatří v ČR mezi zrovna oblíbené profese. Nicméně si myslím a po cca pěti letech praxe se ukazuje, že poctivým přístupem si k Vám lidé cestu najdou. Práce realitního makléře mi přináší nejen finanční zabezpečení, volnou pracovní dobu, pocit svobody, ale i pocit dobře vykonané práce, když vás klient odmění nadšenou referencí. To jsou pak okamžiky, kdy vím, že má vše smysl. Práci realitního makléře chápu jako poslání, službu lidem, kdy je chci i chránit před různými realitními spekulanty. Práci realitního makléře doporučuji všem, kteří chtějí být nezávislí, chtějí si svůj čas řídit sami. Všem kteří chtějí pomáhat lidem a mít z toho radost. Odměnou bude nejen časová a finanční nezávislost, ale i dobrý pocit z toho, že ze svých klientů získáte i své přátelé.

Z počátku jsem měla strach opustit "jistotu zaměstnance" a pustit se do podnikání, proto jsem se odvážila vstoupit do realit až během mateřské dovolené.

Strach vůbec nebyl na místě. Pokud člověk chce a dokáže pracovat na sobě a na svých snech, tak mu tato práce tyto sny bezpochyby pomůže splnit.

Po roce se v realitách cítím jako ryba ve vodě. Práce s lidmi mě baví a úsměv na tváři mi vždy vykouzlí spokojení klienti, kterých v prvním roce není vůbec málo.

V začátcích jsem musela absolvovat různá školení, která mi velice pomohla a současně jsem si tuto práci musela taky trochu "osahat". Bohužel jsem v tomto období rodinu a mé blízké trochu odsunula na vedlejší kolej, ale v současné době jsem již pánem svého času a můžu svým blízkým vše vynahradit.

Podnikání v realitách, které jsem z počátku brala jako přilepšení k mateřské dovolené, daleko převýšilo moje představy. Po roce práce v realitách, i když jsem stále na mateřské dovolené, se můj příjem nemůže s příjmem z posledního zaměstnání vůbec srovnávat.

Všem, kteří přemýšlí vstoupit do realit a mají strach ten první krok udělat, bych doporučila: zkuste to! Nemáte co ztratit! Můžete jenom získat, ať už třeba jenom novou zkušenost, tak třeba i nový nástroj na plnění svých snů.

Pro podnikání obecně je v prvé řadě nutné znát své silné a slabé stránky. Následně se obklopit lidmi, kteří mají silné stránky tam, kde já mám slabou stránku. Profesionální realitní makléř je podnikatel, myslí v širších souvislostech, pracuje na sobě a uspokojuje potřeby svých klientů v oblasti realit. Neustále prezentuje sebe a svoji práci, bez ustání chce být lepší a nabízet i stále kvalitnější a kvalitnější služby.

Kdybych toto věděl před svým prvním kontaktem s realitami, tak jsem si ušetřil mnoho času a peněz, protože bych se vyvaroval chyb, které jsem natropil. Člověk, který bude dělat tuto práci skvěle je schopný svým klientům vydělat, nebo naopak ušetřit i statisíce.

Realitní makléř má doslova neomezené množství příležitostí, které jeho život mohou naplnit radostí z dobře odvedené práce. Může se realizovat po kariérní stránce a v neposlední řadě bude vždy hnán kupředu a bude se stávat lepším člověkem.

Z mých zkušeností mohu říci, že to stojí za to! Jestliže je pro Vás nepřijatelné žít jen průměrný život a chcete se prací bavit, tak se staňte realitním makléřem, odborníkem na reality.

Víme, že obchodujeme s celoživotními majetky našich zákazníků.

Naše práce stojí na kvalitních službách a přímých vztazích s klienty.

Pokud máte své hodnoty a stojíte si za nimi, je pro vás RE/MAX Pro ta správná realitní kancelář.

Ozvěte se nám hned teď