Nabízíme nejlepší výdělek v oboru

Vážíme si vašeho času a schopností. Díky funkčnímu modelu spolupráce vám platíme až 2x více než konkurence. Naším cílem je váš skvělý obrat.

Dostáváte 60 % zisku z provize.

V​aše vlastní náklady tlačíme co nejníže. Neustále se zlepšujete a my jsme vám přitom maximální oporou.

Dostáváte 90 % zisku z provize.

Pokud v kalendářním roce dosáhnete obratu 1,1 mil. Kč na provizích, tak z dalších zakázek dostáváte 90%. Je jen na vás, zda milionovou hranici dosáhnete v říjnu nebo už v březnu.

Modely reprezentují podíl, který makléř získává ze zrealizovaných obchodů. Náklady makléře jsou v obou systémech identické. Ještě nikdy nebyly příspěvky na náklady kanceláře v RE/MAXu tak nízké jako teď. Podrobné informace najdete v níže uvedených kalkulacích. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Začínající makléři mají maximální podporu startu jejich kariéry v realitách. Osobně se jim věnuje náš podpůrný tým. V mentoringu je proto odměna dočasně snížena na 40% z obratu. Do standardního systému 60-90 se dostáváte automaticky po ukončení mentoringu.

Úspěšný začátečník

Petr je úspěšný začátečník. Průměrně prodá nemovitosti v ceně 1.7 milionů za měsíc. To je jeden malý byt na brněnském sídlišti nebo polovina provize z prodeje 3+ kk v novostavbě.

10 prodaných nemovitostí
940 000 Kč

Zkušený makléř (profesionál)

Zuzka je makléř, který prodává každý měsíc 1 nebo 2 nemovitosti. Je zkušená. Zákazníci ji milují a doporučují svým známým. Pracuje naplno a práce ji baví.

18 prodaných nemovitostí
1 850 000 Kč

Výkonný profesionál

Majka je vynikající makléře a prodává opravdu skvěle. Specializuje se na domy a vily v centru Brna a na Brnu-sever. Průměrně prodává za ceny o 15% vyšší než sám vlastník (bez účasti RK).

32 prodaných nemovitostí
4 600 000 Kč

Ozvěte se nám hned teď