Kancelář roku 2017 na Moravě

Naše kancelář RE/MAX Pro je za rok 2017, stejně jako i v letech 2015, 2014 a 2013, nejúspěšnější kanceláří na Moravě a právem jí tak patří titul KANCELÁŘ ROKU 2017 za region Morava.  Tým realitních makléřů RE/MAX Pro dosahuje jak nejvyšších ročních obratů na provizích, tak vynikajících hodnocení od našich zákazníků.

Toto ocenění dokládá a potvrzuje kvalitní práci makléřů kanceláře RE/MAX Pro. “Děkuji všem za skvělou práci. Věřím, že jsme společně položili základ ještě lepším zítřkům. Jsem přesvědčen, že cesta, po které jdeme, je ta jediná správná a dobrá práce, kterou jsem od vás celý rok měl možnost pozorovat, se začne vyplácet.” hodnotí práci makléřů kanceláře RE/MAX Pro Tomáš Fráňa, její ředitel a spolumajitel.

Realitní kancelář RE/MAX Pro se zaměřila především na serióznost a férové jednání. Potřeby klientů staví realitní makléři této kanceláře na první místo, nekalé obchodní praktiky nejenže nepoužívají, ale ostře se proti nim vymezují a díky nasazení celého týmu jsou kvalita a rozsah jejich služeb vysoko nad standardy současného realitního trhu.

Klienti, kteří se na kancelář RE/MAX Pro a její makléře stále častěji obracejí, ať už na doporučení nebo po důkladné analýze možností a podmínek jiných realitních kanceláří, jsou si toho vědomi. Dokládají to i reference těch, kteří prostřednictvím makléřů kanceláře RE/MAX Pro v loňském roce nemovitosti prodávali, kupovali či pronajímali.

2018-10-30T08:11:08+00:0027. Únor, 2018|Categories: připnuto, RE/MAX Pro|