Práci realitního makléře máte na dosah

Pokud chcete eticky pracovat v žádané profesi a vybudovat si kvalitní životní styl, v brněnské realitní kanceláři RE/MAX Pro to vše najdete. Změňte svou každodenní rutinu a začněte dělat dynamickou práci, která bude mít smysl a bude vás bavit.

Dělejte smysluplnou práci

Mnoho lidí nedělá práci, která by je bavila. Mají pocit svázanosti, chybí jim motivace a všechny dny mají šedivý nádech. Mnohdy nemají k výkonu práce vhodné podmínky a za svou práci nedostanou řádně zaplaceno. To se ale může ze dne na den změnit. V RE/MAXu jsou vaše možnosti tak velké, jak velké jsou vaše ambice. Seznamte se s Evou a Tomášem, dvěma z našich skvělých RE/MAX Pro makléřů. Ukáží vám, proč bylo jejich rozhodnutí nastoupit do RE/MAX Pro nejlepším rozhodnutím jejich života.

Získejte svobodu a nezávislost

Jako makléři si sami určíte svou pracovní dobu, ať už jste ranní ptáče, nebo noční sova a nemusíte zbytečně vysedávat v kanceláři. Pokud mají klienti čas jen večer nebo o víkendu, během týdne si můžete dopřát volno v době, kdy ostatní lidé pracují. Zajít si do posilovny, wellness či na kurz, anebo si zajet na výlet, když vykoukne sluníčko. Získáte svobodu rozhodovat o svém čase a to je zatraceně dobrý pocit.

Nastavte si vlastní režim

Když klientům poskytujete nadstandardní služby, tak proč si nenastavit i vlastní režim? V RE/MAXu to jde! Tomáš na své práci miluje to, že pomáhá klientům v zásadních okamžicích, což dává jeho práci smysl. Ať už jde o první byt, dům nebo začátek nové životní kapitoly, můžete být u velkých životních změn. To vás bude motivovat a hnát dopředu. Eva zná své okolí, na které se specializuje a její klienti si kupují domov i místo v sousedství. Jako makléř RE/MAX Pro si budujete vlastní osud. Investujete do svých snů, nebo zabezpečte budoucnost dětem. Je to jen na vás.

Získejte podporu

RE/MAX makléři prodávají své nemovitosti už téměř 50 let. Umí zprostředkovat zkušenosti odborníků každému. Nezáleží na tom, zda jste v branži nováček, nebo chcete dál profesně růst. Při rozbíhání vašeho podnikání vás vždy podle potřeby v RE/MAXu kolegové proškolí a poskytnou vám podporu. A to od budování kontaktů, až po uzavírání dohod. Nebudete na to nikdy sami.

Využijte silné zázemí

Myslíte si, že se budete mezi úspěšnými cítit osaměle? Nebojte se, je tu s vámi celá rodina. Makléři RE/MAXu se spoléhají na podporu více než 26 000 kolegů v rámci celé Evropy. Nejlepší budoucnost je ta, kterou si vybudujete sami. Poskytne vám flexibilitu, víc finančních odměn i dobrý pocit, že jste byli při důležitých událostí svých klientů. Na to všechno však potřebujete společnost, o kterou se můžete opřít a která vám pomůže dál růst díky podpoře nejsilnější realitní značky na světě. Jste připraveni změnit svoji budoucnost? Tak vítejte v RE/MAX Pro!

Petr Červinka, majitel kanceláře. Zavolejte mi – 605777787