Makléře může dělat každý!

Je to jen úhel pohledu, ale v zásadě ano.

Přečtěte si příběhy našich nejúspěšnějších makléřů, úspěšný se může stát i bývalý tesař nebo obchodník ve věku, kdy jiní už houpou vnoučata. Také maminky s malými dětmi, které našly v realitní branži možnost řídit si svůj čas a stihnout trávit s dětmi nejkrásnější dobu. Na druhé straně, opravdu úspěšným makléřem nemůže být člověk, který si myslí, že v kanceláři odsedí osm hodin a půjde domů s vidinou jasného výdělku. Pro práci makléře je důležitá chuť (na sobě) pracovat.

My v RE/MAX říkáme: „Důležité je chtít, to ostatní vás naučíme!”

Makléř nemusí nic umět!

Každý nějak začíná. Než se naučíme, neumíme mnoho z toho, co musí umět a znát profesionál.

V RE/MAX Pro už v prvních dvou týdnech absolvujete úvodní zaškolení a získáte základní informace a dovednosti, bez kterých se neobejdete. Až op získání certifikace, můžete začít pracovat jako makléř. A certifikací to nekončí, ale nastupujete do systému návazných školení. V RE/MAX Pro klademe na vzdělání našich makléřů velký důraz. A i proto jsou naši makléři špičkami v oboru.

Makléř je pánem svého času!

Ano. Svůj den si může naplánovat podle svého. Třeba tak, aby měl volná odpoledne a mohl je trávit s dětmi. Pozor ale na nováčkovskou daň. Spousta makléřů po prvním úspěchu zvolní a mylně se domnívá, že se další nemovitosti prodají samy. Neprodají. Základy své budoucí kariéry pokládáte prací každý den – zdánlivými drobnostmi.

Čím více je makléřů, tím větší je mezi nimi konkurence a méně peněz!

V RE/MAX tohle neplatí. Našich více než 1200 makléřů naopak čerpá z velikosti firmy a ze síly naší značky. A není to jen o vzájemném sdílení know-how, ale i o nižších cenách od dodavatelů nebo o referenčním systému, díky kterému mají naši makléři až 2× více transakcí ročně než makléři jiných kanceláří.

 

Prosím, napadá vás jiná otázka, na kterou jsme vám nenabídli odpověď? Pojďme se společně sejít a popovídat si o vašich představách o práci makléře. Napište mi formulářem, nebo přímo volejte: 605777787, Petr Červinka, spolumajitel kanceláře.