Celosvětové vedení realitní sítě RE/MAX má nového generálního ředitele, kterým se stal Adam Contos. Na svůj nový post se připravoval od loňského května, kdy byl –  společně s majitelem a zakladatelem RE/MAX Davidem Linigerem – jmenován spoluředitelem společnosti. David Liniger zůstává členem představenstva holdingu.

Úvodní slovo nového ředitele:

Vážení makléři, majitelé a obchodní partneři RE/MAX,
v návaznosti na zprávu, kterou jste od Dave Linigera dostali včera odpoledne, bych Vás tímto chtěl pozdravit a vyjádřit, s jakou ctí, pokorou a nadšením budu vykonávat pozici výkonného ředitele RE/MAX Holdings. Mám tu čest vést naši celosvětovou síť nejvýkonnějších makléřů v historii realit.  
Jak sami víte, náš obor prochází rychlou změnou. Modely tradičních realitních společností, stejně jako provize za zprostředkování obchodu, jsou vystaveny tlaku. Lídři čelí výzvám v podobě nových tržních sil podpořených velkými investicemi ze strany soukromých kapitálových společností. Vznikající technologie a přístup k „hromadným datům“ významně změní naše odvětví a také způsob, jakým se nemovitosti kupují a prodávají.   
Chci, abyste věděli, že společnost RE/MAX je na tyto a další výzvy připravena.
Jak uvidíte v letošním roce a dál, vyvíjíme strategie, jak být v předstihu před nadcházejícími změnami. Neohlížíme se. Díváme se dopředu – s odhodláním přijít s inovativními nástroji a zdroji, díky kterým budou makléři RE/MAX i nadále úspěšnými tržními lídry. Dnes, zítra i v daleké budoucnosti.
Na trhu realit jsme značkou číslo jedna. Máme nejlepší a nevýkonnější makléře. Po celém světě jsme zanechali stopy, kterým se ještě nikdo nepřiblížil. Máme systémy, jež pomáhají makléřům být úspěšnější než před zahájením spolupráce s námi. V mnoha směrech jsme značkou a společností, jakou by se jiní rádi stali.
Ale neusínáme na vavřínech – takoví nejsme. Agresivně a strategicky se dereme vpřed – stejně jako v minulých 45 letech.
Jakožto výkonný ředitel jsem zcela zavázán Vašemu úspěchu. Nepochybuji, že společně budeme i nadále dosahovat velkých věcí. Těším se na viděnou v Las Vegas.

Děkuji

Adam Contos
Výkonný ředitel
RE/MAX Holdings, Inc.