Jsme velmi rádi, že v našem týmu můžeme přivítat novou kolegyni paní Zuzanu Henešovou.

V realitní oblasti se pohybuje již od roku 2005, kdy hledala variabilní práci, ve které bude moci být pánem svého času. Pracovala pro různé realitní kanceláře, kde nebyla zcela spokojená se systémem a úrovní spolupráce. Po těchto zkušenostech se s manželem rozhodli otevřít vlastní realitní kancelář. Avšak s příchodem dětí svůj čas a energii přesměrovali k rodině. Nyní, kdy děti již trochu odrostly, se rozhodla vrátit k práci, která ji baví a naplňuje. Pozice realitní makléřky ji poskytuje prostor pro seberealizaci a na druhé straně i čas, který věnuje svým dětem.

Zuzana je šťastně vdaná a má dvě děti.  I přesto, že je žena, se z potřeby určité změny v jeden moment rozhodla přijmout výzvu a usedla za volant autobusu veřejné hromadné dopravy. Jezdí pravidelně jednou týdně a přináší ji to duševní odpočinek.

Volný čas ráda tráví s rodinou. Aktivity s dětmi ji činí šťastnou. Pokud by se přece jen stalo, že by byla jeden den úplně sama, strávila by jej četbou oblíbené knihy s šálkem dobré kávy.Dosažená certifikace:


3.4.2017 – Certifikovaný makléř 2. stupně