Práce realitní makléřky v RE/MAX Pro nabízí možnost seberealizace, přivýdělku a pracovního úvazku, který můžete vykonávat i při náročné péči o dítě.

Pracovní doba? Jak potřebujete

Nezaměstnáváme. Společně podnikáme. Schůzky s potenciálními klienty a organizace prohlídek je plně ve vaší režii. Sama si organizujete pracovní čas a čas s rodinou.

Nic není zadarmo, neslibuji procházku růžovým sadem. I tato práce je náročná, nicméně vám umožňuje si upravovat její intenzitu dle aktuálních možností.

Individuální plán zaškolení

Vypracujeme vám individuální plán profesního zaškolení a zapracování. Cílem je především práce v terénu s předem smluvenými konzultacemi v naší kanceláři. Pracovní doba bude tedy z větší části ve vaší režii. Nečekám, že zlomíte rekord v prodeji (i když i takové maminky v RE/MAXu najdete).

Mateřská? Skvělá příprava na podnikání!

Jako majitel RE/MAX Pro, a zároveň otec osmileté Kamilky a pětileté Kačenky, si plně uvědomuji, jak je těžké skloubit opětovné zapojení do práce s péčí o děti a rodinu. Slovo „dovolená“ ve spojení s „mateřskou“ uvedl ve spojitost někdo, kdo patrně nikdy dítě neměl. Jsem přesvědčený, že o to lépe můžete být připravena na podnikání.

Ing. Tomáš Fráňa, ředitel RE/MAX Pro

 

Ozvěte se nám hned teď