Agentura GFK, expertní skupina Brand Council, která je tvořená odborníky v oblasti brand marketingu, zástupci profesních organizací, kreativci a experty na oceňování značek, provádí průzkum spotřebitelů a na základě jeho výsledků uděluje odborná komise každoročně titul Superbrands. Letošní, tedy Superbrands 2015, získala naše realitní síť RE/MAX.

Máme Superbrands 2015 a máme z toho velkou radost!

Ing. Tomáš Svoboda, spolumajitel realitní kanceláře RE/MAX Pro, má z ocenění velikou radost. “Ocenění Superbrands pro nás má velikou cenu. Potvrzuje správnost našeho rozhodnutí spojit se se značkou RE/MAX a je velice přínosné i pro naše makléře. Dokazuje jim i jejich klientům, že servis, který naše kancelář RE/MAX Pro v rámci celé sítě RE/MAX nabízí, je kvalitní a klienti nás vnímají pozitivně.”

Zatímco v České republice proběhl letos teprve třetí ročník této soutěže, ve Velké Británii, kde vznikl, se ocenění Superbrands Award předává již 20 let a je respektováno v 88 zemích v pěti světadílech. Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah.

„Uděleného ocenění si velmi vážíme a je pro nás dalším potvrzením kvality servisu, který svým klientům umíme poskytnout. Vždy jsme se snažili být leadery, kteří do realit zavádí nové postupy a zlepšují kvalitu služeb. To, že jsme v rámci realitního trhu jedinými držiteli takového ocenění, naši pozici jen potvrzuje“ říká k ocenění Hanuš Němeček, výkonný ředitel RE/MAX.