Na balónu vznášejícím se na obloze je něco magického. Všichni milují balóny. Brno je balónovou destinací a balóny zde startují od jara do podzimu. Obzvláště během Ignis Brunensis je ranní a večerní nebe poseto balony. Díky naší kanceláři mohou obyvatelé Brna a jeho okolí již několik let na obloze pravidelně vidět legendární balón RE/MAX létat.

„Navštivte na začátku října slavnost horkovzdušných balónů v Albuquerque v Novém Mexiku a uvidíte něco úžasného. Stovky obrovských barevných balónů mírumilovně poletujících ve vzduchu jako tropické medúzy zvedající se ze dna oceánů. Dospělí, kteří přivedou děti, aby se podívaly, se sami stanou dětmi. Všichni milují balóny.

Balón RE/MAX se poprvé vznesl na mezinárodní slavnosti v Albuquerque v roce 1978 – byl to nápad spolumajitelů regionální pobočky Billa Echolse a Darrela Stilwella, kteří chtěli udělat velký dojem na své klienty. Balón RE/MAX s pruhy v červené, bílé a modré barvě a slogan „Above the Crowd! (Nad davy!)“, který byl přijat po celém světě, je dnes jednou z nejuznávanějších značek planety.

Úryvek z knihy Everybody Wins (Každý zvítězí), bestselleru magazínu Wall Street Journál.