“RE/MAX Česká republika funguje na principu „Každý vítězí“. Pro naše zákazníky to znamená maximální přínos a užitek z našich realitních služeb. Zaměřujeme se na skutečné potřeby, dodržujeme naše vysoce profesionální standardy a přísný etický kodex. Jako jediní na trhu poskytujeme na kvalitu našeho servisu záruku.” vysvětluje úspěch této realitní sítě David Krajný, prezident v České republice.

Ano, RE/MAX je v České republice už deset let.

David Krajný přivedl RE/MAX do České republiky v té (pro ostatní) nejhorší možné době. Realitní kanceláře měly špatnou pověst, na trhu vládl chaos, nefungovala téměř žádná pravidla. I přesto nebo možná právě proto se David rozhodl spojit se s RE/MAXem a zahájit radikální kroky ke změně.

Profesionalizace realitních makléřů, důraz na vzdělání, zásadovost a etiku. To byly hlavní věci, které zaujaly jak realitní makléře, tak i nastávající frenčízanty, takže se k Davidovi přidali a tímto rozhodnutím přispěli k neskutečnému zlepšení situace na našem realitním trhu. Možnost využít know-how zavedené značky s vynikající celosvětovou pověstí nyní, po deseti letech, dokážou ocenit nejen realitní makléři a majitelé kanceláří, ale hlavně ti, o které jde především – klienti.

Posun v jejich vnímání je jasně vidět ve chvíli, kdy se při seznámení s realitním makléřem začne mračit, ovšem když zjistí, jakou značku makléř reprezentuje, jeho přístup i tón se změní a se zaujetím se s ním pouští do plánování strategie prodeje své nemovitosti.

Makléři RE/MAXu vždy hájí zájmy klienta, kterého zastupují. Spolupracují. Rádi se podělí o provizí s jinou realitní kanceláří, pokud to rychleji přivede kupce a zajistí tak svému klientovi spokojenost s realitní transakcí. Nemusí se ovšem bát nižších příjmů – spolupráce znamená nejen rychlejší prodeje, ale také větší množství zvládnutých obchodů a větší důvěru ze strany klientů.

O úspěchu značky RE/MAX v České republice svědčí také to, s jakou grácií zvládli makléři RE/MAXu tzv. realitní krizi. Majitelé kanceláře RE/MAX Pro například vedli své makléře k tomu, aby to, co ostatní vnímali skutečně jako krizi, vzali jako příležitost.

Byl to výborný tah! V době, kdy ostatní realitní kanceláře bojovaly s nedostatkem zakázek, trh se zpomalil a ceny nemovitostí se propadly, RE/MAX svůj tržní podíl zdvojnásobil!

RE/MAX Czech po 10 letech v číslech

Společnost RE/MAX působí na českém trhu od roku 2005. Disponuje 109 otevřenými kancelářemi s téměř 1 200 makléři, v nabídce má v průměru 12 000 unikátních nemovitostí. Na slovenském trhu disponuje realitní síť 45 otevřenými kancelářemi ve kterých pracuje 280 realitních makléřů. Od roku 2015 je RE/MAX členem ARK ČR.
Společnost RE/MAX byla založena roku 1973 v americkém Denveru a dnes je leaderem na světovém trhu s nemovitostmi. Pracuje formou franšízingu. Společnost RE/MAX má 6299 kanceláří, právně a finančně nezávislých subjektů situovaných v 90 zemích světa. RE/MAX je zkratkou pro Real Estate Maximum a vyjadřuje tak hlavní moto společnosti – maximální služby pro majitele realitních kanceláří, realitní makléře a zákazníky.

A jak si vede kancelář RE/MAX Pro?

Obhájila úspěch z roku 2013 a díky usilovné práci, zaměřené na uspokojení svých klientů, se stala i kanceláří roku 2014 v regionu Morava. Makléřka roku 2014 kanceláře RE/MAX Pro Lenka Maděřičová se stala členkou elitního klubu 100 % Club. Toto prestižní mezinárodní ocenění je udělováno nejlepším RE/MAX makléřům z celého světa na základě dosažené výše hrubých ročních provizí.