Nabízíme nejlepší výdělek v oboru 2018-09-07T11:06:34+00:00

Nabízíme nejlepší výdělek v oboru

Vážíme si vašeho času a schopností. Díky funkčnímu modelu spolupráce vám platíme až 2x více než konkurence. Naším cílem je váš skvělý obrat.

Vyberte si sami

Dostáváte 60 % zisku z provize.
Dostáváte 60 % zisku z provize.
V​aše vlastní náklady tlačíme co nejníže. Neustále se zlepšujete a my jsme vám přitom maximální oporou.

NEBO

Dostáváte 80 % zisku z provize.
Dostáváte 80 % zisku z provize.
S​polečnosti platíte měsíční paušál za služby. Jste maximálně soběstační. Model se vám vyplácí už při prodeji jedné nemovitosti za 2 měsíce.

Modely reprezentují podíl, který makléř získává ze zrealizovaných obchodů a liší se výší příspěvků na náklady kanceláře. Ještě nikdy nebyly příspěvky na náklady tak nízké jako teď. Podrobné informace najdete ve srovnávací kalkulačce. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kromě těchto odměňovacích modelů máme i 50% systém pro začínající makléře s nulovými příspěvky na náklady kanceláře.

Úspěšný začátečník

Petr je úspěšný začátečník. Průměrně prodá nemovitosti v ceně 1.7 milionů za měsíc. To je jeden malý byt na brněnském sídlišti nebo polovina provize z prodeje 3+ kk v novostavbě.

10 prodaných nemovitostí
940 000 Kč

Zkušený makléř (profesionál)

Zuzka je makléř, který prodává každý měsíc 1 nebo 2 nemovitosti. Je zkušená. Zákazníci ji milují a doporučují svým známým. Pracuje naplno a práce ji baví.

18 prodaných nemovitostí
1 850 000 Kč

Výkonný profesionál

Majka je vynikající makléře a prodává opravdu skvěle. Specializuje se na domy a vily v centru Brna a na Brnu-sever. Průměrně prodává za ceny o 15% vyšší než sám vlastník (bez účasti RK).

32 prodaných nemovitostí
4 600 000 Kč

Kontaktujte nás hned teď