Jak hodnotí Pročko naši makléři?

profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic

RE/MAX Pro mě naučila být realitním makléřem, kterého klienti velmi kladně hodnotí v recenzích a rádi se k němu vracejí. Líbí se mi přístup a snaha makléře naučit tuto profesi vykonávat tak, jak se má. Líbí se mi být součástí velké spolehlivé značky. Líbí se mi podpora ve smyslu tvorby realitních článků, které může RM prezentovat své sféře vlivu.

RE/MAX Pro bych doporučil každému začínajícímu makléři, protože ho zde naučí jak dobře vykonávat tuto profesi. Lidsky mu ukáže směr, postupy a do ničeho ho nenutí. Mentoring je na velmi vysoké profesionální úrovni.

Zaběhlým makléřům, kteří hledají změnu, RE/MAX Pro poskytne skvělé zázemí a informovanost o novinkách na trhu.

Jaroslav Pípa

Společnost RE/MAX jsem si pro svoje podnikání vybrala, protože je jedničkou na trhu realit a když jsem se rozhodovala, jestli vůbec mám začít podnikat v tomto oboru, tak jsem chtěla začít s těmi nejlepšími.

Kancelář RE/MAX Pro byla v té době již pátým rokem nejlepší kanceláří na Moravě. Říkala jsem si, že na tom asi něco bude a pravděpodobně dělá něco jinak než ostatní realitní kanceláře. A ono to tak opravdu je!

Tato kancelář nejenom že poskytuje svým makléřům příjemné zázemí, skvělý tým a veškerá proškolení, ale poskytuje makléřům i pomoc při získávání klientů. Což pro mě byla ze začátku velká překážka a pokud by mi v tomto kancelář nepomohla, tak opravdu nevím, jestli bych to zvládla a toto podnikání nevzdala.

Ať už ostatní kanceláře nabízí svým makléřům jakékoliv jiné výhody, tak pomoc při hledání klientů na začátku podnikání v tomto oboru, beru jako největší benefit ze všech.

Kancelář RE/MAX Pro mi v začátcích velice pomohla a samozřejmě pomáhá stále. Našla jsem zde nejen spoustu skvělých kolegů, ale i možnost od zkušenějších kolegů sdílet jejich zkušenosti, čehož si velice vážím. Pokud bych se měla znovu rozhodovat, s kterou kanceláří bych chtěla začít, tak neváhám ani chviličku.

Iveta Ritterová

Spolupracuji s kanceláří RE/MAX Pro již od její otevření. Makléřské činnosti jsem se začal věnovat při
studiu VUT v Brně. V té době jsem ještě zcela nevěděl, čemu se chci věnovat. Postupně jsem byl nadšený
z každodenní práce s lidmi a našel jsem se v realitách. Na magisterském stupni jsem přestoupil na obor realitní
inženýrství. Od roku 2013 patřím mezi nejproduktivnější makléře kanceláře. Dlouhodobě jsem se věnoval
rezidenčním nemovitostem, posledních pět let se specializuji na spolupráci s developery a komerční
nemovitosti. Od roku 2014 jsem i v RE/MAX Commercial.

Ing. Michal Stehlík

Vybral jsem si jedničku na Moravě proto, že mi byla z Moravských kanceláří nejsympatičtější po všech stránkách. Očekával jsem propracovaný systém školení, který jsem dostal a který se neustále zlepšuje. Vedení má zájem na zvyšování kvality nabízených služeb, což je přesně důvod, proč jsem sem přišel. Z vlastní zkušenosti bych vyzdvihnul především systém mentoringu, individuálního přístupu a především získání jistoty, protože zkušenosti kanceláře jsou velmi rozsáhlé a dokážeme se jako tým vypořádat se všemi možnými nástrahami. Sám jsem začínal v malé realitní kanceláři, kde jsem získal velké množství zkušeností, které jsem musel nahradit a od základu předělat svůj systém práce, protože jsem se hodně věcí naučil „špatně“. Až po příchodu sem, jsem začal zjišťovat, proč mi některé věci v minulosti nefungovaly a proč jsem promarnil tolik času neefektivně. Můj vkus je velmi jednoduchý, vždy se spokojím s tím nejlepším, takže proto jsem zde.

Roman Hančl - realitní makléř

Proč naši makléři chtěli jít do realit?

profile-pic
Jaroslav Pípa
profile-pic
Iveta Ritterová
profile-pic
Roman Hančl realitní makléř

Reality mě lákaly již delší dobu. Pomáhat lidem s prodejem jejich nemovitostí, plně se jim věnovat, připravovat na prodej fotografie, videoprezentace a konečně prohlídky se zájemci. Pomáhat co nejlépe prodat nemovitost. Původně jsem si myslel, že získat nemovitost pro prodej nebude až tak těžké, ale skutečnost byla dost krutá. Netušil jsem, že profese realitního makléře nepatří v ČR mezi zrovna oblíbené profese. Nicméně si myslím a po cca pěti letech praxe se ukazuje, že poctivým přístupem si k Vám lidé cestu najdou. Práce realitního makléře mi přináší nejen finanční zabezpečení, volnou pracovní dobu, pocit svobody, ale i pocit dobře vykonané práce, když vás klient odmění nadšenou referencí. To jsou pak okamžiky, kdy vím, že má vše smysl. Práci realitního makléře chápu jako poslání, službu lidem, kdy je chci i chránit před různými realitními spekulanty. Práci realitního makléře doporučuji všem, kteří chtějí být nezávislí, chtějí si svůj čas řídit sami. Všem kteří chtějí pomáhat lidem a mít z toho radost. Odměnou bude nejen časová a finanční nezávislost, ale i dobrý pocit z toho, že ze svých klientů získáte i své přátelé.

Z počátku jsem měla strach opustit "jistotu zaměstnance" a pustit se do podnikání, proto jsem se odvážila vstoupit do realit až během mateřské dovolené.

Strach vůbec nebyl na místě. Pokud člověk chce a dokáže pracovat na sobě a na svých snech, tak mu tato práce tyto sny bezpochyby pomůže splnit.

Po roce se v realitách cítím jako ryba ve vodě. Práce s lidmi mě baví a úsměv na tváři mi vždy vykouzlí spokojení klienti, kterých v prvním roce není vůbec málo.

V začátcích jsem musela absolvovat různá školení, která mi velice pomohla a současně jsem si tuto práci musela taky trochu "osahat". Bohužel jsem v tomto období rodinu a mé blízké trochu odsunula na vedlejší kolej, ale v současné době jsem již pánem svého času a můžu svým blízkým vše vynahradit.

Podnikání v realitách, které jsem z počátku brala jako přilepšení k mateřské dovolené, daleko převýšilo moje představy. Po roce práce v realitách, i když jsem stále na mateřské dovolené, se můj příjem nemůže s příjmem z posledního zaměstnání vůbec srovnávat.

Všem, kteří přemýšlí vstoupit do realit a mají strach ten první krok udělat, bych doporučila: zkuste to! Nemáte co ztratit! Můžete jenom získat, ať už třeba jenom novou zkušenost, tak třeba i nový nástroj na plnění svých snů.

Pro podnikání obecně je v prvé řadě nutné znát své silné a slabé stránky. Následně se obklopit lidmi, kteří mají silné stránky tam, kde já mám slabou stránku. Profesionální realitní makléř je podnikatel, myslí v širších souvislostech, pracuje na sobě a uspokojuje potřeby svých klientů v oblasti realit. Neustále prezentuje sebe a svoji práci, bez ustání chce být lepší a nabízet i stále kvalitnější a kvalitnější služby.

Kdybych toto věděl před svým prvním kontaktem s realitami, tak jsem si ušetřil mnoho času a peněz, protože bych se vyvaroval chyb, které jsem natropil. Člověk, který bude dělat tuto práci skvěle je schopný svým klientům vydělat, nebo naopak ušetřit i statisíce.

Realitní makléř má doslova neomezené množství příležitostí, které jeho život mohou naplnit radostí z dobře odvedené práce. Může se realizovat po kariérní stránce a v neposlední řadě bude vždy hnán kupředu a bude se stávat lepším člověkem.

Z mých zkušeností mohu říci, že to stojí za to! Jestliže je pro Vás nepřijatelné žít jen průměrný život a chcete se prací bavit, tak se staňte realitním makléřem, odborníkem na reality.