Hledáme nové partnery. Přidejte se k nám, pokud …

 

„Je to jednoduché. Pokud chcete být nejlepší, musíte se připojit k těm nejlepším.“

Dave Liniger
zakladatel RE/MAX

10 důvodů, proč se stát makléřem RE/MAX Pro

 1. Zná nás 9 z 10 Čechů. V den, kdy se připojíte ke značce RE/MAX, vás budou všichni znát.
 2. Nabízíme nejlepší finanční ohodnocení v oboru. Získáte až 80% provize.
 3. Zákazníci u nás zůstávají. Naše práce stojí na důvěře a kvalitě služeb. Klienti hodnotí náš servis 9,86 body z 10.
 4. RE/MAX makléři vydělávají podstatně více než makléři konkurence a to z jednoduchého důvodu – učiní více prodejů. Nikdo na světě neprodává více realit. Každou minutu prodáme, nebo pronajmeme 3 nemovitosti. K úspěšným prodejům pomůžeme i vám.
 5. RE/MAX vám nabízí nejlepší vzdělávání, známost značky a nejmodernější technologie v odvětví, což jsou všechno důležité faktory pro váš růst v realitách.
 6. RE/MAX bude váš byznys podporovat viditelnou reklamou, větším tržním podílem a známostí jména značky.
 7. S námi můžete prodávat svému klientovi nemovitost jak na druhé straně republiky, tak i kdekoliv na světě. Díky systému spolupráce a automatickému párování nabídek a poptávek naši makléři prodávají rychleji a více nemovitostí než konkurence.
 8. Fungujeme na jedinečném modelu. Vy jste svým vlastním pánem. My vaším zázemím. Pracujte pro sebe, ale ne sami.
 9. Vaše náklady s námi klesají a zisky rostou.
 10. Naším cílem je zlepšit život našich makléřů – vydělat si více peněz a získat více času pro sebe a svou rodinu.
Ozvěte se nám hned teď

Jak hodnotí Pročko naši makléři?

profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic

Když se před osmi lety měnil zaměstnání v oboru geoinformatiky za podnikání v oblasti realit, nevěděl jsem přesně, do jakých vod se pouštím. Vybral jsem si proto mezinárodně uznávanou realitní síť RE/MAX a kancelář RE/MAX Pro, která tehdy měla z brněnských kanceláři RE/MAX nejviditelnější marketing a hodnocení kvality kanceláře „A“. Doufal jsem, že mi tato kancelář pomůže „začít znovu“.

A opravdu mi pomohla nastartovat podnikání. Během roku jsem patřil mezi produktivní makléře. Má očekávání se tak v dalších letech naplňovala a kancelář mi tak pomohla žít život, jaký si přeji.

S odstupem času mohu posoudit, jak propracovaný systém školení RE/MAX má a především na začátku realitní kariéry je toto velmi důležité. Kromě systému školení byli v kanceláři velmi šikovní makléři, kteří ochotně sdíleli své zkušenosti a pomáhali svým méně zkušeným kolegům. Důvody, proč kancelář RE/MAX Pro patří dlouhodobě k nejlepším kancelářím RE/MAX na Moravě, jsou dle mého soudu mnohaletá zkušenost managementu s oborem, výběr kvalitních lidí na pozici makléřů, realizace inovativních řešení a v neposlední řadě kvalitní management.

Kancelář RE/MAX Pro mohu doporučit lidem, kteří na sobě chtějí pracovat. Ať už se jedná o lidi, kteří v realitách pracují, pracovali, nebo nikdy nepracovali. RE/MAX Pro má každému co nabídnout. Management neusnul na získaných vavřínech, ale stále hledá možnosti jak posouvat kancelář i makléře dále.

Ing. Petr Vaněk - realitní makléř

Společnost RE/MAX jsem si pro svoje podnikání vybrala, protože je jedničkou na trhu realit a když jsem se rozhodovala, jestli vůbec mám začít podnikat v tomto oboru, tak jsem chtěla začít s těmi nejlepšími.

Kancelář RE/MAX Pro byla v té době již pátým rokem nejlepší kanceláří na Moravě. Říkala jsem si, že na tom asi něco bude a pravděpodobně dělá něco jinak než ostatní realitní kanceláře. A ono to tak opravdu je!

Tato kancelář nejenom že poskytuje svým makléřům příjemné zázemí, skvělý tým a veškerá proškolení, ale poskytuje makléřům i pomoc při získávání klientů. Což pro mě byla ze začátku velká překážka a pokud by mi v tomto kancelář nepomohla, tak opravdu nevím, jestli bych to zvládla a toto podnikání nevzdala.

Ať už ostatní kanceláře nabízí svým makléřům jakékoliv jiné výhody, tak pomoc při hledání klientů na začátku podnikání v tomto oboru, beru jako největší benefit ze všech.

Kancelář RE/MAX Pro mi v začátcích velice pomohla a samozřejmě pomáhá stále. Našla jsem zde nejen spoustu skvělých kolegů, ale i možnost od zkušenějších kolegů sdílet jejich zkušenosti, čehož si velice vážím. Pokud bych se měla znovu rozhodovat, s kterou kanceláří bych chtěla začít, tak neváhám ani chviličku.

Iveta Ritterová

Vybral jsem si jedničku na Moravě proto, že mi byla z Moravských kanceláří nejsympatičtější po všech stránkách. Očekával jsem propracovaný systém školení, který jsem dostal a který se neustále zlepšuje. Vedení má zájem na zvyšování kvality nabízených služeb, což je přesně důvod, proč jsem sem přišel. Z vlastní zkušenosti bych vyzdvihnul především systém mentoringu, individuálního přístupu a především získání jistoty, protože zkušenosti kanceláře jsou velmi rozsáhlé a dokážeme se jako tým vypořádat se všemi možnými nástrahami. Sám jsem začínal v malé realitní kanceláři, kde jsem získal velké množství zkušeností, které jsem musel nahradit a od základu předělat svůj systém práce, protože jsem se hodně věcí naučil „špatně“. Až po příchodu sem, jsem začal zjišťovat, proč mi některé věci v minulosti nefungovaly a proč jsem promarnil tolik času neefektivně. Můj vkus je velmi jednoduchý, vždy se spokojím s tím nejlepším, takže proto jsem zde.

Roman Hančl - realitní makléř

RE/MAX Pro mě naučila být realitním makléřem, kterého klienti velmi kladně hodnotí v recenzích a rádi se k němu vracejí. Líbí se mi přístup a snaha makléře naučit tuto profesi vykonávat tak, jak se má. Líbí se mi být součástí velké spolehlivé značky. Líbí se mi podpora ve smyslu tvorby realitních článků, které může RM prezentovat své sféře vlivu.

RE/MAX Pro bych doporučil každému začínajícímu makléři, protože ho zde naučí jak dobře vykonávat tuto profesi. Lidsky mu ukáže směr, postupy a do ničeho ho nenutí. Mentoring je na velmi vysoké profesionální úrovni.

Zaběhlým makléřům, kteří hledají změnu, RE/MAX Pro poskytne skvělé zázemí a informovanost o novinkách na trhu.

Jaroslav Pípa

Kancelář RE/MAX Pro jsem si vybrala hlavně kvůli doporučení mé kamarádky, která už v kanceláři pracuje a je velmi úspěšná makléřka. Druhým důvodem bylo i to, že na prvním pohovoru jsem se cítila dobře. Osobně dávám na první dojem při osobním setkání. S panem ředitelem Tomášem Fráňou jsme se pobavili o práci makléře, co vůbec obnáší, co je vše důležité nastudovat a jaká je motivace pro makléře.Cítila jsem zájem a setkání pro mě bylo natolik motivující, že jsem se rozhodla pro krok do neznáma.

V RE/MAX Pro předčilo mé očekávání, je tu kvalitní kolektiv lidí, kde si pomáháme, diskutujeme o prodejních případech a sdílíme zkušenosti. Když potřebuji poradit s pracovní záležitostí nebo IT podporou, jsou tu lidi na svém místě, kteří se snaží maximálně vyhovět, ať už ze strany kolegů nebo mentorů.

Kancelář mi přináší obrovskou podporu a velkou motivaci se dále nejen osobně rozvíjet.

Musím říct, že se vždy na školení a porady těším. Služebně starší kolegové jsou pro mne velkou motivací a inspirací. Jsem ráda, že se mohu učit od nejlepších a být součástí této kanceláře.

Kancelář RE/MAX Pro bych určitě doporučila všem, co přemýšlí o vstupu do realitní branže, protože jsou tu všichni zapálení pro jednu věc - být co nejlepším makléřem, poskytovat co nejkvalitnější služby, odvádět co nejlepší práci a být za ni také adekvátně odměněn. Je to kancelář, kde vládne pohoda a přátelská atmosféra. Člověk je rád součástí celku, kde se cítí dobře, vše funguje, jak má a kde jsou nastaveny jasné hodnoty a pravidla.

Kateřina Osičková - realitní makléřka

Od kanceláře jsem nic neočekávala. Z očekávání totiž pramení nejvíce zklamání a proto raději neočekávám. Ale v Pročku je to božííí. Kdykoli se zeptám, vždy dostanu odpověď a toho si opravdu moc cením. Řada školení a vzdělávacích programů je k nezaplacení. Mám už i srovnání s jinou kanceláří a srovnat to ani nejde. Co mne, ale vždycky potěší je dobrá nálada a vstřícnost 🙂

Proč byste si měli zvolit jako svoji kancelář RE/MAX Pro? Protože jsou to Profíci 🙂

Zuzana Henešová

Kancelář roku 2018 na Moravě

20. Únor, 2019|0 Comments

Naše kancelář RE/MAX Pro je za rok 2018, stejně jako i v letech 2017, 2015, 2014 a 2013, nejúspěšnější kanceláří na Moravě a právem jí tak patří titul KANCELÁŘ ROKU 2018 za region Morava.  Tým [...]

RE/MAX Pro členem ARK

14. Září, 2015|0 Comments

Realitní kancelář RE/MAX Pro se v roce 2015 stala členem Asociace realitních kanceláří České republiky (ARK ČR). Následovala tak spolu s ostatními kancelářemi realitní sítě RE/MAX masterfrančízu RE/MAX ČR, která do Asociace vstoupila už v [...]

 • Co dáváme zkušeným

Co dáváme zkušeným

7. Červen, 2015|0 Comments

V zahraničí úspěšní realitní makléři po čase od jiných značek přechází do RE/MAXu. Je to pro ně nejvyšší liga, protože RE/MAX má nejlepší pověst u zákazníků. V USA je ze 100 makléřů s nejvyšším [...]

Vážíme si vaší práce. Odměňujeme skvěle

Podívejte se, kolik s námi vyděláte.

Dbáme o váš osobní rozvoj a vzdělávání

V RE/MAX Pro rostou ti nejlepší z oboru. K růstu pomůžeme i vám.

Ozvěte se nám hned teď